| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACCM-PN01043.11 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm Infinity Mirror A-RGB (Reverse) Rear: 1 x 120 mm Infinity Mirror A-RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 162 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 450 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mid-tower case featuring full tempered glass front and side panels for interior viewing Each included fan has special "mirage" infinity mirror lighting effect Magnetic top and bottom filters allow for easy cleaning and maintenance Dual chamber design for improved cable management |
| РАЗМЕРИ | 285 x 398 x 475.8 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711530960493 |
Спецификации
- Форм-факторMiddle Tower
- Интерфейс1 x USB 2.0
- ВентилаториRear: 1 x 120 mm Infinity Mirror A-RGB
- Размери285 x 398 x 475.8 mm
- ЦвятЧерен
- Максимален размер видео карта450 mm
- Максимален размер охладител162 mm
- Опционални вентилаториBottom: 120 mm x 3
- Поддръжка на водно охлажданее120 mm - Отгоре
- ДопълнителниDual chamber design for improved cable management
- ФорматATX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ7







