| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DS900-7F-BK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 7 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm A-RGB Bottom: 3 x 120 mm A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 425 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7 A-RGB Fans Pre-Installed 270 degree Panoramic design Full coverage dust proof Support up to 10 fans and 360mm radiator Rear fan grill included |
| РАЗМЕРИ | 434 x 218 x 454 mm |
| ТЕГЛО | 7.2 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 5905316148895 |
Спецификации
- Форм-факторMiddle Tower
- Интерфейс1 x USB 2.0
- ВентилаториBottom: 3 x 120 mm A-RGB
- Размери434 x 218 x 454 mm
- ЦвятЧерен
- Тегло7.2 kg
- Максимален размер видео карта425 mm
- Максимален размер охладител170 mm
- Опционални вентилаториBottom: 120 mm x 3
- Поддръжка на водно охлажданее120 mm - Отгоре
- Допълнителни7 A-RGB Fans Pre-Installed
- ФорматATX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ7





































