| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DS900-MESH-4F-BK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 4 x 120 mm A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Front: 120 mm x 3 Side: 120 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 425 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mesh Panel design maximizes the airflow Left side opening panel with quick-release design Support up to 9 fans and 360mm radiator USB 3.0 Ready |
| РАЗМЕРИ | 430 x 218 x 435 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711527005794 |
Спецификации
- Форм-факторMiddle Tower
- Интерфейс1 x USB 3.0
- ВентилаториFront: 4 x 120 mm A-RGB
- Размери430 x 218 x 435 mm
- ЦвятЧерен
- Максимален размер видео карта425 mm
- Максимален размер охладител170 mm
- Опционални вентилаториBottom: 120 mm x 3
- Поддръжка на водно охлажданее120 mm - Отгоре
- ДопълнителниLeft side opening panel with quick-release design
- ФорматATX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ7











































