| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DY470-WH |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm A-RGB DM8 fan Rear: 1 x 120 mm A-RGB DM8 fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 Side: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 175 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Back-connect motherboard supported Three-side glass panel designed Horizontal and Vertical PCIE slots included Full coverage dust-proof with poll-out designed USB3.2 Gen 2 Type-C included Included GPU Support Bracket |
| РАЗМЕРИ | 473 x 298 x 497 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711527001833 |
Спецификации
- Форм-факторMiddle Tower
- Интерфейс1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
- ВентилаториRear: 1 x 120 mm A-RGB DM8 fan
- Размери473 x 298 x 497 mm
- ЦвятБял
- Максимален размер видео карта410 mm
- Максимален размер охладител175 mm
- Опционални вентилаториBottom: 120 mm x 3
- Поддръжка на водно охлажданее120 mm - Отгоре
- ДопълнителниBack-connect motherboard supported
- ФорматATX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ7







