| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-12360300005 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 2 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 200mm ARGB Fan Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 200mm Top: 2 x 120/140 mm PSU Cover: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Build and finished with a premium aesthetic ARGB controller included Airflow and excellent effect and the spectrum LED strip |
| РАЗМЕРИ | 421 x 210 x 460 mm |
| ТЕГЛО | 5.85 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858773058 |
Спецификации
- Форм-факторMiddle Tower
- Интерфейс1 x USB 2.0
- ВентилаториFront: 2 x 200mm ARGB Fan
- Размери421 x 210 x 460 mm
- ЦвятЧерен
- Тегло5.85 kg
- Максимален размер видео карта340 mm
- Максимален размер охладител170 mm
- Опционални вентилаториFront: 2 x 200mm
- Поддръжка на водно охлажданее120 mm - Отгоре
- ДопълнителниAirflow and excellent effect and the spectrum LED strip
- ФорматATX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ7




































