| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Montech |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MONTECH-HS01-PRO-BK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 5 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB) Bottom: 120 mm x 2 (ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 2 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 175 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Reversible Layout Vertical Ventilation Sink-in Design Adjustable Front Fan Bracket Innovative Interior Design Pre-Installed 5 PWM ARGB fans (Bottom - Reversed) Back-Connect Motherboard Ready PSU: 200 mm ATX / SFX |
| РАЗМЕРИ | 480 x 240 x 480 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562747621 |
Спецификации
- Форм-факторMiddle Tower
- Интерфейс1 x USB 3.1 Type-C
- ВентилаториBottom: 120 mm x 2 (ARGB)
- Размери480 x 240 x 480 mm
- ЦвятЧерен
- Максимален размер видео карта420 mm
- Максимален размер охладител175 mm
- Опционални вентилаториBottom: 120 mm x 3
- Поддръжка на водно охлажданее120 mm - Отгоре
- ДопълнителниAdjustable Front Fan Bracket
- ФорматATX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ7





































