| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xigmatek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EN45073 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 120 mm x 3 (ARGB, Reversed) Rear: 120 mm x 1 (ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 MB Panel: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 175 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 400 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Chassis With 2 Tempered Glass Panel PSU Length Limitation 220 mm Support VGA Card Vertical Installation Pre-installed on Top & Bottom & Right Side |
| РАЗМЕРИ | 430 x 238 x 495 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711409545073 |
Спецификации
- Форм-факторMiddle Tower
- Интерфейс1 x USB 3.1 Type-C
- ВентилаториRear: 120 mm x 1 (ARGB)
- Размери430 x 238 x 495 mm
- ЦвятБял
- Максимален размер видео карта400 mm
- Максимален размер охладител175 mm
- Опционални вентилаториMB Panel: 120 mm x 3
- Поддръжка на водно охлажданее120 mm - Отгоре
- ДопълнителниChassis With 2 Tempered Glass Panel
- ФорматATX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ7
































