| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xigmatek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EN45219 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 7 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB) Bottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB) Rear: 120 mm x 1 (ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | MB: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm / 140 mm x 1 SSD/HDD Mounting Bracket: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 Tempered Glass Panel Design Superior Airflow and Ventilation Design Smart Fan Control LCD Display Panel Support ATX Back Plug Motherboard |
| РАЗМЕРИ | 450 x 258 x 476 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711409545219 |
Спецификации
- Форм-факторMiddle Tower
- Интерфейс1 x USB 3.1 Type-C
- ВентилаториBottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)
- Размери450 x 258 x 476 mm
- ЦвятБял
- Максимален размер видео карта420 mm
- Максимален размер охладител180 mm
- Опционални вентилаториMB: 120 mm x 3 / 140 mm x 3
- Поддръжка на водно охлажданее120 mm - Отстрани
- Допълнителни3 Tempered Glass Panel Design
- ФорматATX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ7


































