| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Deepcool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-ICAS-CK11508 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 65W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2200 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 42.35 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 30.1 dBA |
| РАЗМЕРИ | 95X95X69.5mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | backplate mount |
| ТЕГЛО | 245g |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок

