| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | WIN68-HE-BK |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | LEOBOG |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Greywood Magnetic |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 50±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 321.14 x 109.06 x 37.17 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced Magnetic Switches 8000Hz polling rate South-facing RGB Backlight Available 68 keys, compact layout |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080504067 |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок








































