| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | F108-VS-GR-OR |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Volcanic Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 42±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 108 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 445.17 x 138.89 x 41.35m |
| ЦВЯТ | Сив Жълт Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 100% in Size, Performance and Comforts Packed with a 4000mAH rechargeable batteries Hot-Swappable Custom Keyboard Sleek and Modern with South-Facing RGB Lights PO Sandwich Foam PO Switch Pad PET Sound-Enhancement Pad PO Bottom Foam Bottom Silicone as shock absorber and muffler |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080501271 |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок









































