| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | F75-THUNDER-RS-BK |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Bluetooth Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | LEOBOG |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Reaper Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.8±0.3mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.6±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 55±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Cherry Profile Double-shot PBT Keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 322.7 x 143.2 x 43.1 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Optimized 75% Compact Layout Gasket Structure & Hot-Swap Functionality Vibrant 16.8 Million Color RGB Illumination Three-Way Connectivity for Every Scenario Extended Use with a 4000mAh Battery |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6948391296913 |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок














































