| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | F75HE-BKS-WH |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Механична Bluetooth Wireless Геймърска Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Black King |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 53±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Side Engraved Cherry |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 322.7 x 143.2 x 43.1 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Polling rate: Wired - 8000Hz, 2.4G - 1000Hz, Bluetooth - 125Hz Gasket structure, delicate and soft touch Battery capacity: 4000mAh Battery life: about 23 hrs (with RGB), 40 hrs (without RGB) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080506986 |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок





























