| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MINI60-HE-PRO-SE |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Wireless Bluetooth Механична Геймърска Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Stormrise Magnetic |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 50±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 299 x 102 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Polling Rate & 128KHz Scanning Rate (8000hz in 2.4G & Wired Mode) Bluetooth 5.0 Wireless/Wired Keyboard With 4000mAh Battery Shine-through PBT Keycaps Stunning RGB Backlight Available |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080502186 |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок









































