| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-K616A |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ТИП | ANTI-GHOSTING Геймърска |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 155см |
| РАЗМЕРИ | 440 x 137 x 35 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Waterproof design Adjustable backlight |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок























