| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-ACE68-17 |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Mchose |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Ice Rhino Magnetic Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 28±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.1 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 320.1 x 115.8 x 39.2 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8000Hz Polling Rate Adjustable Actuation SOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key Macros Hot-Swappable "0" Dead Zone & "0" Trigger Bounce |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6973654166863 |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок




































