| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-ACE68TURBO-5 |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Mount Tai |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Tactile |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Mount Tai Magnetic Switch GT |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 35±8gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 16000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 256 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.06 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 324 x 119 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | World`s First 16K Polling Rate Delivers a blazing-fast 0.06ms response time and 256K scan rate 0.001mm Precision Full Aluminum Body Powered by MCHOSE’s Tianwen Solution Dual-Core MCU |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750501468 |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок




































