| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-K99V3-4 |
| РАЗМЕР | 98% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Bluetooth Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Kailh |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Icy Creamsicle Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.3±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 42±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Side Engraved Cherry |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 99 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| ЦВЯТ | Черен Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Polling Rate: Dual 8K (Wired / 2.4GHz) Latency: 0.125ms Ultra-Low Latency Advanced Functions: SOCD / MT / TGL / CB Wireless Tech: MCHOSE® TOPSPEED Wireless Battery: 10,000mAh Driver: MCHOSE M HUB (Web & Desktop) 360° ARGB Ambient Lighting Multifunction Control Knob Structure: Gasket Mount / Hot-Swappable / N-Key Rollover |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502144 |
Безплатна доставка при поръчка над 120 лв.
Безплатна консултация
По банков път или с наложен платеж
Право на връщaне в 14 дневен срок































