| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-CH170-BKNPI0D-G-1 |
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 1 x 120 mm Front: NA Rear: 2 x 120 mm Bottom: 1 x 120 mm Side : 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 3 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 172 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 305 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mesh panels surround the CH170 DIGITAL from every side and create a high-airflow Digital base that displays four vital points of data at the same time. The display can focus on CPU, GPU, and PSU information at any given point in time Designed to accommodate most 65mm thick dual-fan GPUs that are shorter than 305mm in length and up to 138mm in width, it can be directly inserted into the motherboard without the assistance of a riser cable |
| РАЗМЕРИ | 250 x 200 x 380 mm |
| ТЕГЛО | 3.3 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412774228 |
Спецификации
- Форм-факторMini Tower
- Интерфейс1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
- Размери250 x 200 x 380 mm
- ЦвятЧерен
- Тегло3.3 kg
- Максимален размер видео карта305 mm
- Максимален размер охладител172 mm
- Опционални вентилаториBottom: 1 x 120 mm
- Поддръжка на водно охлажданее240 mm - Отстрани
- ДопълнителниDesigned to accommodate most 65mm thick dual-fan GPUs that are shorter than 305mm in length and up to 138mm in width, it can be directly inserted into the motherboard without the assistance of a riser cable
- ФорматMini-ITX
- РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ3












